نقد کردن درآمد ارزیReviewed by شبکه تجارت ایران on Jun 30Rating:
https://ntiran.com/services/cash-out-currency-earnings/

یکی از سرویس های منحصر به فرد شبکه تجارت ایران فراهم کردن تسهیلاتی جهت نقد کردن درآمد های ارزی شما از اینترنت می باشد. اگر شما برنامه نویس ، طراح ، معمار ، عکاس و یا دارای هرگونه حرفه خاصی هستید که با مشتریان خارج از کشور همکاری دارید میتوانید از طریق این سرویس درامد ارزی خود را به ریال نقد کنید!

  • بالاترین ترخ تبدیل ارز به ریال

  • تسویه در کمتر از 24 ساعت

  • امکان تبدیل تا یک میلیون دلار

به آسانی تبدیل کنید
یکی از سرویس های منحصر به فرد شبکه تجارت ایران فراهم کردن تسهیلاتی جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد. ما این توانایی را داریم که درآمدهای ارزی شما را تا سقف یک میلیون دلار در ماه نقد کنیم. درآمد های اینترنتی شما میتوانند بصورت دلار پی پل ، وب مانی ، و یا از طریق ارسال چک ، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی) ، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود. شما میتوانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

paypal PNG22 300x296 - نقد کردن درآمد ارزی

پی پال یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد.

در این حالت در صورت تایید سورس دلار شما ، اکانت پی پال ما در اختیارتان قرار می گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند .

و پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد.
از جمله سایت هایی که کاربران ایرانی در آن فعال هستند و درآمدشان به واسطه پی پال و از طریق ما نقد میشود عبارتند از:

Envato ThemeForest VideoHive GraphicRiver Microlancer CodeCanyon

Freelancer.com 99Design.com Elance.com EpicGames.com AdForGames.com  Bidvertiser.com  Wrapbootstrap  NeoBux.com  PeoplePerHour

در حال حاضر نرخ خرید هر دلار/یورو  پی پال از مشتری برابر با نرخ خرید اسکناس میباشد .

( این فرمول در زمان نوسانات ارز ممکن است تغییر یابد )و در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود. ضمنا سایر ارزهای دیگر بر اساس معادل دلاری انها (مطابق تبدیل ریت در پی پل) محاسبه می شود.
سایر مشتریانی که دلارشان در حساب های پی پل شخصی یا ثالث می باشد و قصد همکاری با ما را دارند تنها در شرایطی که بتوانند تضمین های لازم ( سپردن چک یا سفته ) بابت سورس دلار خود ارائه دهند امکان خرید دلارشان میسر می باشد.

unnamed - نقد کردن درآمد ارزی

وسترن یونیون یکی دیگر از روش های پرداخت می باشد. 

در این روش که معمولا مورد استفاده برنامه نویسان و یا اشخاصی که در خارج از کشور فامیلی دارند و میخواهند از آنها مبلغی دریافت کنند می باشد.

در این روش حواله به نامی که ما اعلام می کنیم زده شده و پس از دریافت آن ، در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی آن با مشتری تسویه می گردد.

در حال حاضر برای حواله های وسترن یونیون ۳۵$ کارمزد ثابت اخذ شده و دلار آن %1 کمتر از نرخ روز اسکناس در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

wm - نقد کردن درآمد ارزی

یکی دیگر از روش های  نقد کردن درآمد ارزی پرداخت وب مانی می باشد.

ما در وب مانی نیز ۲ اکانت پرسنال/مرچنت پاسپورت با گردش بالا داریم و برخی دیگر از کاربران و وب مسترهای ایرانی از این طریق درآمدهای ارزی شان را توسط ما نقد می کنند.

سایتی که در حال حاضر از طریق وب مانی به ما پرداخت دارد عبارت است از:

  • Propellerads.com

در حال حاضر نرخ خرید هر دلار وب مانی از مشتری %۱ بالاتر از نرخ اسکناس می باشد و کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

wire transfer icon - نقد کردن درآمد ارزی

در این روش از نقد کردن درآمد ارزی که نسبت به سایر روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد حساب بانکی ما در خارج از کشور در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند درآمد یا وجه خود را از طرف خارجی دریافت کرده و سپس توسط ما به ریال تبدیل شود. جهت انجام این روش و کارمزد خدمات با ما در ارتباط باشید .

چک: هرچند با توجه به روش های پرداختی بالا این روش کم کم در حال منسوخ شدن است اما هنوز هستند جاهایی که درآمدها را از طریق چک ارسال می کنند.

ما نیز تا بحال برای چندین مورد این روش را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.

در حال حاضر برنامه نویسان ، طراحان وب ، عکاسان ، بازرگانان و وب مسترهای زیادی در ایران درآمدهای خود را با استفاده از سرویس ما به ریال نقد میکنند

و هر روز به تعدادشان افزوده می شود. ما به جرات میتوانیم بگوییم تنها جایی در ایران هستیم که میتواند درامدهای ارزی در حجم بالا را در سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت نقد کند.
در حال حاضر ماهانه بیش از 700 هزار دلار با استفاده از روش های مختلف که در بالا ذکر شد توسط ما نقد می شود و امیدواریم بتوانیم هر روز این حجم را افزایش داده و به تعداد بیشتری از کاربران سرویس دهی داشته باشیم.
اگر شما نیز دارای درآمد ارزی در هر حجمی هستید میتوانید هم اکنون تماس بگیرید

یا پس از لاگین در سایت به بخش تیکت ها رفته و در قسمت نقد کردن درآمد ارزی درخواست خود را ثبت کنید

و از مشورت با ما در این زمینه برخوردار شوید. مسلما هدف ما ارائه بهترین راهکار جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد.

توجه: در صورتی که برای بار اول قصد نقد کردن درآمد ارزی خود را داشته باشید قبل از هرگونه تسویه باید جهت احراز هویت مدارک شناسایی و مشخصات کامل پستی خود را برای ما ارسال نمایید.

همچنین کلیه موارد بالا در شرایطی است که نرخ ارز در بازار دارای ثبات نسبی باشد.