درباره ما بیشتر بدانید

مجموعه ما با نام تجاری NTIRAN  ( شبکه تجارت ایران ) مجموعه ای از شرکت ها و اشخاص فعال در زمینه بازرگانی میباشند . که در شهر ها و کشورهای مختلف دست در دست هم دادیم تا مشکلات و راه کار های جدید برای خدمات بازرگانی ایجاد کنیم . دفتر مرکزی ما در کشور چین شهر ایوو و شعبه های ما در گوانجو ، دبی ، و تهران میباشد . فعالیت های ما در زمینه بازرگانی (صادرات ، واردات ) میباشد . صادارات از کشور چین و ایران به تمامی کشور ها و واردات به ایران به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن راهکارهای رضایت مشتری  در پیشرفت و کاهش هزینه های خدمات بازرگانی .

با اعضای تیم آشنا شوید

شعبه ایران شهر تهران

شعبه فعال در تهران و انبار برای دریافت و تحویل بار با پرسنلی فعال که مشاور شما در زمینه خرید مجازی و راهنمایی شما برای سفر به کشور چین هستن .

اطلاعات بیشتر

شعبه چین شهر Guangzhou

شعبه فعال در شهر گوانجو در نزدیکی بازار بدلیجات و پرسنل فارسی زبان و چینی زبان .که پاسخگویی تمامی نیاز های شما در شهر گوانجو هستیم .

اطلاعات بیشتر

شعبه چین شهر YIWU

دفتر فعال با پرسنل فارسی و چینی پوشش دهنده تمامی خدمات بازرگانی و تجاری شما در شهر ایوو در یکی از بازار های بزرگ عمده فروشی آسیا .

اطلاعات بیشتر
برآیند چندین سال تجربه

اطلاعات آماری

0

همکاران و مشتریان

0

سال تجربه

0

درصد رضایت مشتری

0

تناژ بارارسالی

  فرصت های شغلی

  آیا می خواهید عضوی از ما شوید؟

  اگر در زمینه بازرگانی فعالیت میکنید . افتخار میکنیم که با شما همکاری داشته باشیم .

  برای گسترش فعالیت . شما میتوانید عضوی از مجموعه ما باشید . اگر در زمینه ترخیص کالا ، گمرک ، ارسال کالا ، صادرات کالا ،تولید کالا ، مواد اولیه ،  انبار در کشور های مختلف فعال هستید . میتوانید عضوی از مجموعه ما باشید و فعالیت خود را گسترش دهید .

  مزایای ما :
  • فعالیت در کشور چین و اعضای فعال در شهر های مختلف
  • مشتری های فعال و بارهای هفتگی به کشور های مختلف
  • تجارتی آزاد و بدون محدودیت در کشور های مختلف 

  بهترین راهکارها را برایتان خواهیم یافت . با هم میتوانیم پیشرفت های بیشتری داشته باشیم

  برای پیشرفت های بیشتر باید درکنار یکدیگر باشیم و فعالیت های خود را افزایش دهیم . ما نیازمند همکاران خود در تمامی زمینه های تجارت و بازرگانی هستیم . با ما همراه باشید

  همین حالا پیام ارسال کنید

  و یا تماس بگیرید 02122220406-0098